HanseLifter = silná značka  

Produkty manipulačnej techniky HanseLifter plnia denne veľa rôznych náročných úloh a tisícom našich zákazníkov pomáhajú efektívne a bezpečne pracovať. Spolu s našou dobrou servisnou sieťou tvoria dodávky od HanseLifter veľmi dobrý pomer cena×kvalita×servis, čo je náš cieľ. Naši zákazníci a ich požiadavky sú pre nás na prvom mieste.

S produktmi HanseLifter sa môžete vždy spoľahnúť na:

  • Kvalitné výrobky za dobré ceny
  • Odborné poradenstvo pre výber správneho produktu
  • Dôkladná ochrana osobných údajov
  • Rýchle dodacie lehoty
  • Dobrý následný servis a podpora

Spokojnosť zákazníka

Vy, ako naši zákazníci, ste pre nás to najdôležitejšie. Ak by ste neboli spokojní s objednávkou alebo máte akékoľvek ďalšie požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Budeme pružne reagovať na vaše požiadavky a vždy sa snažíme nájsť optimálne riešenie.

Bezpečnosť a súkromie

Uisťujeme Vás, že sa o všetky poskytnuté osobné údaje staráme, chránime ich pred odcudzením a sú u nás v bezpečí. Tiež deklarujeme, že nebudú zverejnené žiadne Vaše osobné údaje tretím stranám. Ďalšie informácie o ochrane údajov nájdete v našich zásadách ochrany osobných údajov.

Kvalita výrobkov a cenová politika

Ponúkame tovar s jasným a presným popisom a uvádzame vždy záväznú cenu, ktorú dodržujeme a ďalej v žiadnom prípade nenavyšujeme. Všetok ponúkaný tovar podlieha kvalitnému predpredajnému servisu, ktorý pred expedíciou kontrolujeme tak, aby bol dodaný tovar v sľubovanej kvalite. Samozrejmosťou potom je, že všetky naše stroje spĺňajú najnovšie európske bezpečnostné normy.

Dodacie lehoty

Spravidla expedíciu zásielky realizujeme z centrálneho skladu z Nemecka a teda pokiaľ je tovar skladom, tak je ihneď po úhrade predaný prepravcovi. Pokiaľ tovar nie je skladom,  tak je zákazníkovi vždy oznámený približný termín dodania.

HanseLifter v Európe

Sme naozaj silnou značkou. Ponúkame nielen nemeckú kvalitu za dobré ceny, ale ponúkame profesionálne služby a silnú predajnú i servisnú sieť v celej Európe. Preto sme schopní zaistiť nielen veľmi dobrú dostupnosť produktov samotných, ale tiež náhradných dielov, ktoré sú pre spokojnosť zákazníkov veľmi dôležité.

HanseLifter ponúka kvalitné servisné služby a má obrovský sklad náhradných dielov

V centrálnom sklade náhradných dielov v nemeckých Bremách máme trvalo skladom viac než 10.000 položiek náhradných dielov, ktoré sú uskladnené na zhruba 1 500 metroch štvorcových. Minimalizujeme tak dobu potrebnú k oprave. Sme si totiž veľmi dobre vedomí toho, že naši zákazníci si stroje kupujú na prácu a ak z dôvodu opravy stoja – nezarábajú peniaze.