Adresa a kancelárie

HanseLifter - autorizované zastúpenie SR
logistický areál B R S, a.s,
Stará Vajnorská 17,
831 04 Bratislava
Mobilný telefón: +421 911 207 998


info@hanselifter.sk

Zákazková výroba - špeciálne výrobky na mieru Vašim potrebám

 

 

Pre každú Vašu požiadavku existuje riešenie, ako nápad zrealizovať!

 

Aj keď Hanselifter ponúka skutočne veľmi širokú škálu manipulačných a zdvíhacích produktov, tak občas bývajú požiadavky zákazníkov tak špecifické, že požiadavky kladené na takýto produkt nedokáže uspokojiť žiadny zo sériovo vyrábaných produktov.

 

Splníme Vaše individuálne požiadavky.

 

Ak si nevyberiete z našej štandardnej produktovej rady a potrebujete atypickú manipulačnú techniku - radi Vám vyhovieme a vyrobíme ju! Naše služby v tejto oblasti sú široké a vždy zaistíme tiež atesty podľa noriem. Zákazník je priamym účastníkom celého výrobného procesu - tzn. sú s objednávateľom pravidelne konzultované všetky nákresy, zmeny vo výrobnej dokumentácii, proces certifikácie, atd

 

Naše technické oddelenie Vám pripraví ponuku na mieru podľa Vašich prianí a požiadaviek. Zákazník teda nielen získa produkt presne podľa predstáv a požiadaviek, ale k takému produktu vždy náleží kompletná certifikácia podľa požadovaných noriem a tiež certifikát unikátnosti produktu.

 

Kontaktujte nás a techník vývojového oddelenia Vás bude kontaktovať za účelom prerokovania všetkých detailov. 

 

Nižšie nájdete obrázkový zoznam vybraných produktov z radov atypických výrobkov manipulačné, zdvíhacie a vychystávacie techniky Hanselifter (z dôvodu ochrany súkromia nezverejňujeme konkrétny zoznam referencií).

 

Zakázková výroba manipulační techniky HanseLifter