Údržba a zákaznícky servis

 

Rýchly technický servis

Využite náš technický servis. Ponúkame Vám kvalitnú a rýchlu technickú podporu a poradenstvo okolo vášho produktu HanseLifter. Mimo pracovného času, prosíme, využite email info@hanselifter.cz a veľmi rýchlo budete spätne kontaktovaný niektorým z vyškolených technikov.

Náhradné diely, servis a záruka (00420-734 201 275)

Horúca linka pre Vaše objednávky náhradných dielov a záručný problémy s produktmi HanseLifter. HanseLifter Vám ponúka spoľahlivý servis náhradných dielov pre paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky alebo aj drobnú manipulačnú a zdvíhaciu techniku - bez ohľadu na to, akú máte značku alebo farbu! V našom centrálnom sklade v nemeckých Brémach máme približne 16.000 rôznych náhradný dielov skladom. Požadované náhradné diely môžu byť dodané rýchlo a ľahko - dokonca aj do druhého dňa. A ak by sme náhodou nemali požadovaný náhradný diel skladom - obratom Vám ho zabezpečíme.

HanseLifter - pre špecializované obchody

HanseLifter - dodavatel manipulační, zdvihací a vychystávací techniky

Servis HANSELIFTER je špeciálne prispôsobený potrebám zákazníkov.


Autorizovaní predajcovia HanseLifter ponúka nielen kompletný sortiment produktov, ale ponúka tiež rozsiahle odborné poradenstvo a rýchle dodanie náhradných dielov. Spravidla Vám tiež stroj nielen opraví (servisujeme), ale aj predajú nový za veľmi výhodných finančných podmienok (napr. unikátny produkt Hanselifter 3financial).

 

To je to, čo získavate navyše s produktmi HanseLifter - nielen vysoko kvalitné produkty, ale tiež získate tiež kvalitného obchodného partnera.