Adresa a kancelárie

HanseLifter - autorizované zastúpenie SR
logistický areál B R S, a.s,
Stará Vajnorská 17,
831 04 Bratislava
Mobilný telefón: +421 911 207 998


info@hanselifter.sk

HanseLifter - všetko, čo očakávate od silnej značky ...

HanseLifter

 

Na výrobky HANSELIFTER sú každý deň zákazníkmi kladené ťažké a náročné požiadavky. V oblasti manipulácie s tovarom a logistiky sa naši zákazníci vždy môžu spoľahnúť na kvalitu HANSELIFTER. To je náš najdôležitejšia úloha a cieľ. Naši zákazníci a ich potreby sú pre nás meradlom.

Kontrola kvality pred dodaním

Každé zariadenie HANSELIFTER prechádza pred tým, než sa dodáva, komplexnú kontrolu kvality. Eliminácia chýb predtým, než dôjde k poruche - to je služba Hanselifter, ktorú zákazník nevidí.

 

Vysokozdvižné vozíky a nízkozdvižné vozíky sú skúmané podrobnejšie. Skúšky prebiehajú podľa štandardizovaných protokolov a prísnych kritérií. Zvlášť namáhané časti, ako sú reťaze, kladky, pánty, poistné krúžky apod sú podrobované náročnejším testom. Potom je overená funkčnosť riadiacej jednotky. Ďalej sú kontrolované všetky doplnky.

 

 

Náhradné diely, nonstop servis.

HanseLifter ponúka komplexný servis náhradných dielov pre všetky paletové a vysokozdvižné vozíky.

 

V našom komplexnom skladu náhradných dielov v Brémach máme na sklade viac ako 10000 položiek náhradných dielov na cca 1500 m2 skladovej plochy. HanseLifter dodáva náhradnými dielmi pre celý Európsky trh.

 

Všetky náhradné diely sú evidované pomocou výpočtovej techniky. Vďaka tomu môžete ľahko a rýchlo objednať a dostať požadovaný náhradný diel. HanseLifter ponúka tiež možnosť doručenia v rovnaký deň, ak je objednávka prijatá do 15.00 hodín. Normálna dodávka zvyčajne trvá 2 až 3 dni.

 

Certifikáty a inšpekcie

Aby bola zaistená vysoká úroveň bezpečnosti našich výrobkov sú tieto samozrejme vybavené všetkými bezpečnostnými certifikáty:

 

So značkou CE výrobca dokladuje, že sa zariadenie vyrába podľa smernice ES o strojových zariadeniach. Každému zariadenie bolo vydané vyhlásenie o zhode. Obsahuje informácie o type klasifikácie, používané v súlade s nemeckými a európskymi normami.